Vykdant sistemų montavimo darbus, gegužės 13–14 dienomis nuo 9.15 iki 15 val. prie geležinkelio pervažų, esančių Pavilnio g. ir ties Subačiaus g. bei Juodojo kelio sankirta, bus eismo ribojimų – gatvės važiuojamoji dalis bus laikinai susiaurinta iki vienos eismo juostos.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.