Nuoroda į pagrindinį puslapįNuoroda į pagrindinį puslapį
1664

Raginame pasirūpinti stogų saugumu

❄️ Varvekliai ir sniegas nuo stogų – pavojingas grožis

Žiemiški varvekliai gali atrodyti gražiai, tačiau gali sužeisti žmones ir sugadinti turtą. Viena akimirka – ir pasekmės gali būti skaudžios.

Miestas deda daug pastangų, kad gatvės, šaligatviai ir viešosios erdvės būtų kuo saugesnės – žiema visus kartais nustebina, todėl ne visada pavyksta būti vienu žingsniu priekyje. Tačiau komandos dirba nuolat, stebi oro sąlygas, reaguoja į snygį ir temperatūros pokyčius, o svarbiausia – kiekvieną dieną mokosi ir stiprina pasirengimą.

Prie saugesnio miesto prisideda ir Viešosios tvarkos grupės pareigūnai – patruliuodami jie atkreipia dėmesį į pastatų stogus. Pastebėję besiformuojančius varveklius ar sniego nuošliaužas, galinčias kelti grėsmę, pareigūnai situaciją užfiksuoja nuotraukomis, prireikus aptveria pavojingą zoną STOP juosta ir informaciją su tiksliu adresu perduoda Būsto administravimo poskyriui.

Už pastatų stogų saugumą atsako pastato savininkas ar valdytojas – bendrija, administratorius arba patys savininkai. Neužtikrinus saugumo gali tekti atlyginti padarytą žalą.

Kviečiame bendrijas, administratorius ir pastatų savininkus nelaukti skaudžios akimirkos, o gyventojus – būti dėmesingus: ne tik apeiti pavojingas vietas saugiu atstumu, bet ir pranešti apie galimą grėsmę namo administratoriui, o nepavykus jo rasti – savivaldybei (nurodykite tikslų adresą, pridėkite nuotrauką).

🤝 Saugus miestas prasideda nuo rūpesčio vieni kitais.