Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Švietimo ir jaunimo reikalų visuomeninė komisija drauge su Vilniaus miesto savivaldybės administracija rytoj, kovo 5 d., nuo 10 val. Savivaldybės Tarybos salėje (2 a.) rengia konferenciją „Mokinių sveikos gyvensenos ugdymas: dabartis ir perspektyvos“ . Konferencijoje bus aptariamos moksleivių sveikos gyvensenos ugdymo ir sveikatos stiprinimo problemos, tendencijos, bus dalinamasi gerąja darbo patirtimi. Dalyvaus Vilniaus miesto ugdymo įstaigų vadovai.
Konferencijos programa:
9.30-10.00 | Registracija. |
10.00-10.20 | Konferencijos atidarymas. Stanislava Cvirkienė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Švietimo ir jaunimo reikalų visuomeninės komisijos pirmininkė Įžanginis žodis. Vilniaus meras Artūras Zuokas. |
10. 20-11.00 | Tėvų vaidmuo vaikų sveikatos ugdyme, Dalia Sabaliauskienė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Visuomenės sveikatos administratorė. |
11.00-11.30 | Švietimo politika sveikatos srityje. Dr. Rimantas Vaitkus, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras. |
11.30-12.00 | Patyčių ir smurto prevencija mokykloje. Dr. Robertas Povilaitis, Vilniaus universiteto psichologas, VŠĮ “Vaikų linija “ vadovas. |
12.00-12.30 | Kavos pertrauka. |
12.30-13.00 | Mokykloje taikomi modeliai ir naujų galimybių paieškos, kuriant saugią aplinką, Danutė Puchovičienė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė. |
13.00-13.30 | Vaiko psichologinės sveikatos ir gerovės stiprinimas: kokią pagalbą siūlo mokslo ir praktikos geroji patirtis? Dr. Ala Petrulytė, Lietuvos edukologijos universiteto docentė. |
13. 30-14.00 | Diskusija. Konferencijos apibendrinimas. |
Viešųjų ryšoų skyrius, vrt@vilnius.lt