Kviečiame visus, neabejingus krepšiniui ir daugiau nei dvi savaites aistringai sirgusius už Lietuvos rinktinę, pasitikti mūsų didvyrius, grįžtančius su Europos krepšinio čempionato sidabro medaliais į Vilnių, rugsėjo 21 d. (pirmadienį) Rotušės aikštėje.
Sutiktuvių pradžia - nuo 17 val. Ateikime padėkoti mūsų krepšininkams ir su visa tauta pasidžiaugti Lietuvos pergale!
Renginį organizuoja - Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos krepšinio federacija, TV3, "TymDrym".
Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt