Nuoroda į pagrindinį puslapįNuoroda į pagrindinį puslapį
1664

Šnipiškėse bus tvarkomos viešosios erdvės, gyventojams pristatys koncepciją

Vilniuje planuojama sutvarkyti viešąsias erdves, esančias Šnipiškių seniūnijoje, ties Kernavės g. 45 ir 47 sklypais.

Po pirmojo, 2025 m. gruodžio 9 d. įvykusio viešosios erdvės sutvarkymo galimybių aptarimo su visuomene, planuojama suformuoti logišką pėsčiųjų takų sistemą, jungiančią gretimas viešąsias erdves. Planuojama įrengti keletą poilsio zonų su mažosios architektūros elementais, vaikų žaidimų aikštelę, atskiras sūpynių zonas, dviračių stovus, taip pat apšvietimo sprendinius, užtikrinančius saugumą ir komfortą tamsiuoju paros metu.

2026 m. liepos 9 d. 18 val. gyventojai kviečiami susipažinti su projektuotojų pristatoma teritorijų sutvarkymo koncepcija, taip pat išsakyti savo poreikius, norus ir pastebėjimus.

Koncepcijos pristatymas vyks nuotoliniu būdu per Teams platformą. Prisijungimo nuoroda čia.

Pasiūlymus iki liepos 8 d. taip pat galima pateikti raštu el. paštu gabriele@archicom.lt.

Viešoji erdvė bus sutvarkyta verslo lėšomis pagal bendradarbiavimo susitarimą tarp Vilniaus miesto savivaldybės ir UAB „Eunetas“. Įmonė gretimame Kernavės g. 45 sklype planuoja statyti prekybos paskirties pastatą, o Kernavės g. 47 sklype daugiabutį gyvenamąjį namą su komercinėmis patalpomis pirmame aukšte.Žemėlapyje (8)