Vilniaus miesto Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris informuoja, kad artimiausiu metu planuojama šalinti pavojingą medį:
-
Sodų g. 21 – išdžiūvusi, avarinės būklės liepa. Medis kelia pavojų gyventojams, jų turtui ir eismo saugumui. Artimiausiu metu pavojingą medį pašalins miesto rangovas – UAB „Stebulė“.
Želdinių šalinimas atliekamas siekiant užtikrinti gyventojų bei eismo saugumą.
Sprendimai dėl želdinių šalinimo priimami tik po specialistų apžiūros ir būklės vertinimo. Dažniausiai šalinami visiškai nudžiūvę ar pavojų keliantys medžiai.
Miestas taip pat nuolat rūpinasi nauju želdinimu: 2024 m. pasodinta 3600 medžių ir 64,8 tūkst. įvairių krūmų, o 2025 m. planuojama pasodinti 4000 medžių ir 79 tūkst. krūmų.