Antradienį dykumas sėkmingai įveikusius ir iš Argentinos namo sugrįžusius Benediktą Vanagą ir Andrejų Rudnickį Vilniaus oro uosto salėje sutiko minios žmonių. Šiemet ši komanda užėmę 24-ąją vietą.
Sausio 4-ąją „Technopolio“ parodų rūmų teritorijoje kelionę pradėjo daugiau kaip 400 transporto priemonių - motociklai, sunkvežimiai, keturračiai, automobiliai, tačiau finišą pasiekė tik pusę startavusių. B. Vanagas su A. Rudnickiu nuvažiavo daugiau kaip 4500 km, vairavo daugiau nei 50 valandų. Šios Dakaro lenktynės vyko 36-ąjį kartą.
Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt