Nuoroda į pagrindinį puslapįNuoroda į pagrindinį puslapį
1664

Tęsiama Džiaugsmo gatvės rekonstrukcija – eismas bus nukreiptas apylanka, keisis viešojo transporto stotelės vieta

Naujosios Vilnios seniūnijoje tęsiami Džiaugsmo gatvės rekonstrukcijos darbai, kuriuos planuojama pabaigti dar šį rudenį. Įgyvendinant antrąjį darbų etapąnuo balandžio 21 d. iki rugpjūčio 30 d. Džiaugsmo g. ruože nuo S. Lozoraičio iki K. Bizausko g. sankirtų bus laikinai uždaromas eismas.  

Transporto priemonių eismas bus nukreipiamas laikina asfalto dangos apylanka per S. Lozoraičio, S. Šilingo ir K. Bizausko gatves. Važiuojantys S. A. Bačkio g. bus nukreipiami per Jakštonių g.  

Darbų metu viešojo transporto stotelės „Strelčiukai“ persikels į laikiną vietą apylankos maršrute.  

Apie tolesnius darbų etapus ir eismo pakeitimus informuosime papildomai.  

Po rekonstrukcijos Džiaugsmo gatvė taps kur kas saugesnė ir patogesnė: pėstieji bei dviratininkai galės naudotis naujai įrengtais takais, viešojo transporto keleiviai – moderniomis stotelėmis. Šie pokyčiai reikšmingai prisidės prie Naujosios Vilnios ir Pavilnio gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo. 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.  

Džiaugsmo G.2 I Etapas (schema)