Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris informuoja, kad šią savaitę planuojami medžių tvarkymo darbai Vilnelės dešiniajame krante, ties Vilnios taku, atkarpoje nuo Paupio tilto iki Paupio–Užupio tilto.
Bus tvarkomi išvirtę, išdžiūvę bei bebrų pažeisti, pavojų keliantys medžiai.
Ten, kur neįmanoma saugiai išgabenti medienos ir šakų (status šlaitas, sunkiai prieinamos vietos), šakos ir mediena bus tvarkingai sukrautos ir paliktos. Taip jos tampa maistu ir pastoge gyvūnams, vabalams, paukščiams.


