Vilniaus mero pavaduotojas Gintautas Paluckas susitiko su visų 17-os Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžių sveikatos priežiūros įstaigų vadovais.
Ligoninių ir poliklinikų direktoriai pristatė įstaigos veiklą, darbus, planus, išsakė pagrindines problemas.
Mero pavaduotojas atkreipė dėmesį į bendro strateginio plano nebuvimą sveikatos priežiūros srityje - planuojama jį parengti. Sveikatos įstaigose naudojamas informacines technologijas reikia integruoti į bendrą e. sveikatos sistemą.
"Visų pavaldžių sveikatos įstaigų darbai bus koordinuojami, kad nebūtų konkurencijos tose srityse, kuriose jos neturi būti“, - sakė G. Paluckas.
Pasak mero pavaduotojo, kuruojančio sveikatos klausimus, orientuojamasi bus į šiuos prioritetus: sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, paslaugų prieinamumo didinimą, gydymo sąlygų gerinimą pacientams, darbo sąlygų - darbuotojams.
Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt