Nuoroda į pagrindinį puslapįNuoroda į pagrindinį puslapį
1664

Vilniaus mero pavaduotojas susitiko su ligoninių ir poliklinikų vadovais

Vilniaus mero pavaduotojas Gintautas Paluckas susitiko su visų 17-os Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžių sveikatos priežiūros įstaigų vadovais.

Ligoninių ir poliklinikų direktoriai pristatė įstaigos veiklą, darbus, planus, išsakė pagrindines problemas.

Mero pavaduotojas atkreipė dėmesį į bendro strateginio plano nebuvimą sveikatos priežiūros srityje - planuojama jį parengti. Sveikatos įstaigose naudojamas informacines technologijas reikia integruoti į bendrą e. sveikatos sistemą.

"Visų pavaldžių sveikatos įstaigų darbai bus koordinuojami, kad nebūtų konkurencijos tose srityse, kuriose jos neturi būti“, - sakė G. Paluckas.

Pasak mero pavaduotojo, kuruojančio sveikatos klausimus, orientuojamasi bus į šiuos prioritetus: sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, paslaugų prieinamumo didinimą, gydymo sąlygų gerinimą pacientams, darbo sąlygų - darbuotojams.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt