Nuoroda į pagrindinį puslapįNuoroda į pagrindinį puslapį
1664

Vilniuje prasideda Švarių vejų sezonas

Nutirpus sniegui – priminimas ir augintinių šeimininkams: nesurinktos augintinio dovanėlės nepasislėps.

Vilniečiams su augintiniais vis dažniau išeinant į parkus bei kitas viešąsias erdves, Viešosios tvarkos grupė skelbia Švarių vejų sezoną. Patruliuojantys pareigūnai primins augintinių šeimininkams kelis paprastus, bet svarbius dalykus:

• augintinį vesti už pavadėlio, o artėjant prie praeivių ar prasilenkiant su kitu šunimi – pavadėlį sutrumpinti;

• surinkti augintinio ekskrementus ir neleisti jam šlapintis ant pastatų sienų, paminklų ar želdinių.

Jeigu išeidami pasivaikščioti su šunimi pamiršote pasiimti maišelių, jų galėsite paprašyti patruliuojančių Viešosios tvarkos grupės pareigūnų. Tradiciškai lankysimės gyventojų pamėgtose pasivaikščiojimų su augintiniais vietose: Paupyje, ant Tauro kalno ir jo apylinkėse, Neries pakrantėje,  Pilaitės, Fabijoniškių, kt. viešosiose erdvėse, Vingio ir kituose miesto parkuose.

Jei nesate tikri dėl gyvūnų laikymo mieste taisyklių ar norite pasikonsultuoti, drąsiai klauskite! 

Švarios vejos – visų reikalas.