
„Idėjos, pasišventimas ir filantropija veda veržlų Vilnių pirmyn. Talentingi ir kitais besirūpinantys lyderiai labai daug prisideda prie to, kad esame toks greitas ir veržlus, augantis laimingų žmonių miestas, turime vis didesnių ambicijų”, – įteikdamas mecenato ženklą dėkojo R. Šimašius.
Nuo 2014 m. veikiantis M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas įgyvendino ne vieną svarbų ir visuomenės dėmesio sulaukusį projektą: Santaros klinikų Vaikų ligoninei padovanojo reikalingos medicininės įrangos, rengė vyresnio amžiaus žmonių bendravimą skatinančias socialines akcijas, inicijavo prie Vilniaus miesto savivaldybės tarybos veikiančią visuomeninę komisiją „Draugiškas senatvei miestas“, kurios darbo dėka Vilniuje atsirado vyresnio amžiaus žmonių traukos centras „Senjorų avilys“, o Vilnius – pirmasis Baltijos šalyse – priimtas į Pasaulio sveikatos organizacijos globojamų tokių miestų bendruomenę. 2018 m. fondas kartu su partneriais įgyvendino meninių vizualizacijų projektą „100 metų kartu“, kuris fotografijomis bei dokumentinio kino kadrais pasakoja atkurtos Lietuvos valstybės bendraamžių – dar gyvų istorijos liudytojų ir jų artimųjų – atsiminimus, patirtis, gyvenimo istorijas.