DĖL ALMOS VAITKUNSKIENĖS ATLEIDIMO IŠ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAREIGŲ
VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS NR.49
Svarstytas klausimas: 3/33
3. DĖL ALMOS VAITKUNSKIENĖS ATLEIDIMO IŠ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAREIGŲ
Nepritarė
Posėdžio data
2017-10-25 00:00:00
Būsena
Nepritarė
Protokolas
3. DĖL ALMOS VAITKUNSKIENĖS ATLEIDIMO IŠ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAREIGŲ. Pranešėjas Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius pristato sprendimo projektą, informuoja dėl motyvų, kurie lėmė mero apsisprendimą teikti Tarybai klausimą dėl Administracijos direktorės atleidimo iš užimamų pareigų.
Teisės departamento direktorius Edvardas Varoneckas paaiškina Tarybos veiklos reglamento nuostatas dėl Tarybos skirto vadovo atleidimo iš pareigų.
Meras informuoja, jog vyks slaptas balsavimas ir siūlo teikti atstovus į Slapto balsavimo komisiją, o komisijai išsirinkti pirmininką, pavaduotoją, sekretorių ir narius (protokolas Nr.1)
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė pristato savo ir visos administracijos veiklos rezultatus 2015-2017 metais. Informuoja, jog stengėsi dirbti vadovaudamasi įstatymais, Tarybos priimtais sprendimais ir Administracijos veiklos nuostatais.
Klausimus Administracijos direktorei pateikia Vincas Jurgutis, Adomas Bužinskas, Vaidotas Ilgius, Skirmantas Tumelis, Valdas Benkunskas, Liutauras Stoškus, Miroslavas Monkevičius, Kasparas Adomaitis, Vidas Urbonavičius.
Alma Vaitkunskienė atsako į klausimus.
Kęstutis Nėnius ir kiti Tarybos nariai pageidauja pratęsti klausimų pateikimą Almai Vaitkunskienei.
Meras kviečia balsuoti dėl laiko pratęsimo klausimų Administracijos direktorei pateikimui.
Užsiregistravo 46 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 24, prieš – 16, susilaikė – 6.
Vincas Jurgutis frakcijos vardu prašo pakartoti balsavimą dėl laiko pratęsimo klausimų pateikimui Administracijos direktorei.
Meras kviečia pakartoti balsavimą.
Užsiregistravo 46 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 24, prieš – 17, susilaikė – 5.
NUSPRĘSTA. Pritarti siūlymui.
Klausimus Administracijos direktorei pateikia Kasparas Adomaitis, Artūras Zuokas, Gediminas Švilpa, Adomas Bužinskas.
Pranešėja atsako į klausimus.
Kęstutis Nėnius pasisako prieš Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Darius Kuolys frakcijos vardu informuoja, jog nepritaria Administracijos direktorės atleidimui iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Vincas Jurgutis pasisako už Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Kasparas Adomaitis pasisako už Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Skirmantas Tumelis pasisako už Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Valdas Benkunskas pasisako prieš Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Meras Remigijus Šimašius pasisako už Administracijos direktorės atleidimą iš užimamų pareigų ir išdėsto motyvus.
Kęstutis Nėnius frakcijos vardu siūlo daryti pertrauką projekto svarstyme.
Liutauras Stoškus pritaria siūlymui daryti pertrauką projekto svarstyme.
Meras kviečia balsuoti dėl pertraukos projekto svarstyme.
Užsiregistravo 44 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 14, prieš – 26, susilaikė – 4.
NUSPRĘSTA. Nepritarti siūlymui.
Balsų skaičiavimo komisijos pirmininkas Vidas Urbonavičius supažindina su slapto balsavimo procedūra. Informuoja, jog balsavimas vyks 215 salėje, įėjimas – iš Tarybos posėdžių salės. Supažindina su slapto balsavimo biuleteniu. Biuletenis bus antspauduojamas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos antspaudu. Balsuodami Tarybos nariai pasirašo Slapto balsavimo biuletenio išdavimo sąraše bei gavę biuletenį balsuoja specialiu spaudu. Komisijos pirmininkas supažindina Tarybos narius su biuletenio „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ pavyzdžiu.
Meras kviečia balsuoti dėl biuletenio „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ pavyzdžio patvirtinimo.
Balsavimo rezultatai: už – bendru sutarimu.
NUSPRĘSTA. Biuletenio „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ pavyzdys patvirtintas.
Slapto balsavimo pertrauka.
Po pertraukos Slapto balsavimo komisijos pirmininkas Vidas Urbonavičius skelbia slapto balsavimo „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ rezultatus (protokolas Nr. 2).
Išduota 48 slapto balsavimo biuleteniai ,,Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“.
Atidarius balsadėžę rasti 48 biuleteniai.
Negaliojantis 1 biuletenis.
Galiojantys 47 biuleteniai.
Balsai pasiskirstė taip: už – 23, prieš – 24.
Slapto balsavimo balsų skaičiavimo komisijos pirmininkas Vidas Urbonavičius informuoja, jog vadovaujantis slapto balsavimo rezultatais nepritarta sprendimo „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ projektui.
Meras kviečia balsuoti ir patvirtinti slapto balsavimo rezultatus. Užsiregistravo 46 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 26, prieš – 15, susilaikė – 4, nebalsavo – 1.
Vaidoto Ilgiaus, Kęstučio Nėniaus replikos po balsavimo. NUSPRĘSTA. Nepritarti sprendimo „Dėl Almos Vaitkunskienės atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pareigų“ projektui.