Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 86500 Rodyti po:
1. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI PILIGRIMINĘ KELIONĘ Į LENTVARĮ
2. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI EITYNES IR ŠVENTĘ
3. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI ŠVENTINĘ EISENĄ
4. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI RENGINIUS ROTUŠĖS AIKŠTĖJE
5. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI VARTOTOJŲ SKONIO TYRIMUS
6. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO AUKŲ PAGERBIMO CEREMONIJOS RENGINIUS
7. DĖL UAB MANO BŪSTAS NPC SKYRIMO DAUGIABUČIŲ NAMŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ADMINISTRATORE
8. DĖL UAB MANO BŪSTAS NPC SKYRIMO DAUGIABUČIŲ NAMŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ADMINISTRATORE (PRIEDAS)
9. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL STATINIŲ ŽIRMŪNŲ G. 1H PRIPAŽINIMO NEREIKALINGAIS (NETINKAMAIS) NAUDOTI IR NURAŠYMO“
10. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL LIGONINĖS PASTATO KAUNO G. 7 PRIPAŽINIMO NEREIKALINGU (NETINKAMU) NAUDOTI IR NURAŠYMO“
11. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (ARCHITEKTŲ G. 152 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
12. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (ARCHITEKTŲ G. 152 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
13. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (ARCHITEKTŲ G. 152 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
14. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (ARCHITEKTŲ G. 152 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
15. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (ARCHITEKTŲ G. 152 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
16. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 27 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
17. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 27 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
18. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 27 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
19. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 27 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
20. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 27 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis1234...KitasPaskutinis