Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 85305 Rodyti po:
41. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (3 PRIEDAS)
42. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (4 PRIEDAS)
43. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (5 PRIEDAS)
44. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (6 PRIEDAS)
45. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (7 PRIEDAS)
46. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (8 PRIEDAS)
47. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ŠIAULIŲ G. 8 SUTEIKIMO PAGAL PANAUDOS SUTARTĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „KREGŽDUTĖ“ (9 PRIEDAS)
48. DĖL PAŽYMOS APIE KETINIMĄ IŠDUOTI LEIDIMĄ VEŽTI KELEIVIUS LENGVUOJU AUTOMOBILIU TAKSI ROMUALDUI BOGDANSKIUI IŠDAVIMO
49. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (BUDINIŠKIŲ G. 9 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
50. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (BUDINIŠKIŲ G. 9 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
51. DĖL ŽEMĖS SKLYPO (KADASTRO NR. 0101/0162:1527) BUVUSIAME TRAKŲ VOKĖS KAIME FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
52. DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ GVAZDIKŲ SODŲ 1-OJOJE G. 129, 139 IR 141 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
53. DĖL ŽVĖRYNO RAJONO PLANO SPRENDINIŲ KOREGAVIMO SKLYPE LENKTOJOJE G. 30, IŠTAISANT DETALIOJO PLANO SPRAGĄ
54. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (D. KLEINO G. 18 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
55. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (D. KLEINO G. 18 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
56. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (D. KLEINO G. 18 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
57. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (D. KLEINO G. 18 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
58. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (D. KLEINO G. 18 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
59. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (RUGIŲ G. 12 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
60. DĖL NUMERIŲ BUTAMS IR PATALPOMS PASTATUOSE (RUGIŲ G. 12 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis123456...KitasPaskutinis