Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 85250 Rodyti po:
61. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMO SKYRIAUS IR ADMINISTRAVIMO POSKYRIO NUOSTATŲ TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
62. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMO SKYRIAUS IR ADMINISTRAVIMO POSKYRIO NUOSTATŲ TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
63. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (AGUONŲ G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
64. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (AGUONŲ G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
65. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (AGUONŲ G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
66. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (AGUONŲ G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
67. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (AGUONŲ G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
68. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (IVANIŠKIŲ SODŲ 1-OJOJE G. 2 IR KITIEMS) SUTEIKIMO, KEITIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
69. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (IVANIŠKIŲ SODŲ 1-OJOJE G. 2 IR KITIEMS) SUTEIKIMO, KEITIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
70. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PELESOS G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
71. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PELESOS G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
72. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PELESOS G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
73. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PELESOS G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
74. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PELESOS G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
75. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE TAURIJOS G. 33 IR 35 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
76. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE TAURIJOS G. 33 IR 35 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
77. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (FILARETŲ G. 17 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
78. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (FILARETŲ G. 17 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
79. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (FILARETŲ G. 17 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
80. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (FILARETŲ G. 17 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis1234567...KitasPaskutinis