Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 87106 Rodyti po:
1. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMO SKYRIAUS VEDĖJO ĮGALIOJIMŲ
2. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJŲ ĮGALIOJIMŲ
3. DĖL KONKURSO Į LAISVAS INFRASTRUKTŪROS SKYRIAUS EKSPLOATACIJOS POSKYRIO VYRIAUSIOJO SPECIALISTO (IS-EP-3) PAREIGAS
4. DĖL LEIDIMO FILMUOTI FILMĄ „JAUNASIS VALANDERIS“
5. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO
6. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
7. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
8. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
9. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (4 PRIEDAS)
10. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (5 PRIEDAS)
11. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (6 PRIEDAS)
12. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (7 PRIEDAS)
13. DĖL LICENCIJAVIMO IR LEIDIMŲ SKYRIAUS RENGIAMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ĮSAKYMŲ FORMŲ TVIRTINIMO (8 PRIEDAS)
14. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2017-05-05 ĮSAKYMO NR. 30-966 „DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS DEPARTAMENTO SOCIALINIŲ IŠMOKŲ SKYRIAUS IŠMOKŲ KONTROLĖS VYKDYMO PROCEDŪRŲ TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO“ PAKEITIMO
15. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI NAUJININKŲ BENDRUOMENĖS ŠVENTĘ
16. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2017-10-18 ĮSAKYMO NR. 30-2602 „DĖL ĮGALIOJIMO PASIRAŠYTI PROJEKTŲ PARAIŠKAS IR KITUS DOKUMENTUS“ PAKEITIMO
17. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO AUKŲ PAGERBIMO CEREMONIJOS RENGINIUS
18. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO 2019-07-31 ĮSAKYMO NR. A30-1598/19 „DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI PARAMOS IR SOLIDARUMO AKCIJĄ“ PAKEITIMO
19. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL ATSTOVO DELEGAVIMO Į DARBO GRUPĘ“
20. DĖL LEIDIMO VEŽTI KELEIVIUS LENGVUOJU AUTOMOBILIU TAKSI VLADIMIRUI LEVINUI IŠDAVIMO

PirmasAnkstesnysis1234...KitasPaskutinis