Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 89262 Rodyti po:
1. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS GLOBOJAMO RENGINIO STATUSO SUTEIKIMO TARPTAUTINIAM VAIKŲ IR JAUNIMO CHORŲ FESTIVALIUI „EUROPA CANTAT JUNIOR“
2. DĖL PADĖKOS KŪRYBINIO FOLKLORO GRUPEI „SEDULA“
3. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI AKCIJĄ ,,PARSINEŠK KALĖDAS Į SAVO NAMUS“
4. DĖL IĮ ,,KAROLINOS ROJUS“ LICENCIJOS PAPILDYMO
5. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (PEMPIŲ G. 8 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
6. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (PEMPIŲ G. 8 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
7. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 1 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
8. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 1 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
9. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 1 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
10. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 1 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
11. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 1 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
12. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (TRAIDENIO G. 34 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
13. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (TRAIDENIO G. 34 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
14. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (TRAIDENIO G. 34 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
15. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (TRAIDENIO G. 34 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
16. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (TRAIDENIO G. 34 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
17. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE LAZDYNĖLIŲ G. 26 IR 28 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
18. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE LAZDYNĖLIŲ G. 26 IR 28 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
19. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS SU PASTATAIS JUODVARNIŲ G. 37 IR VINCIŪNIŠKIŲ SODŲ 8-OJOJE G. 16 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
20. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS SU PASTATAIS JUODVARNIŲ G. 37 IR VINCIŪNIŠKIŲ SODŲ 8-OJOJE G. 16 SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis1234...KitasPaskutinis