Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Paieška buvo atlikta pagal šiuos kriterijus:
Numeris: 30-2178/18(2.1.1E-TD2)
Rasta dokumentų: 9 Rodyti po:
1. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO
2. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (1 PRIEDAS)
3. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (2 PRIEDAS)
4. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (3 PRIEDAS)
5. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (4 PRIEDAS)
6. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (5 PRIEDAS)
7. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (6 PRIEDAS)
8. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (6 PRIEDAS)
9. DĖL VIEŠŲJŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMO IR EKSPLOATAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE TERITORIJOJE KONKURSO ORGANIZAVIMO (7 PRIEDAS)