Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 88682 Rodyti po:
101. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (LVOVO G. 89 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
102. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (LVOVO G. 89 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR PAKEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
103. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (APKASŲ G. 35 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
104. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (APKASŲ G. 35 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
105. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (APKASŲ G. 35 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
106. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (APKASŲ G. 35 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
107. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (APKASŲ G. 35 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
108. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
109. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
110. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
111. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
112. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (SALASPILIO G. 5 IR KITUOSE) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
113. DĖL PAŽYMŲ APIE KETINIMĄ IŠDUOTI LEIDIMUS VEŽTI KELEIVIUS LENGVAISIAIS AUTOMOBILIAIS TAKSI UAB „PARTNERIŲ TANDEMAS“, RIMUI DOBROVOLSKIUI IR KITIEMS IŠDAVIMO
114. DĖL LEIDIMO KEISTI TERITORIJOS PRIE GELEŽINIO VILKO, LVOVO, ŽALGIRIO, UKMERGĖS, PARIBIO IR SALTONIŠKIŲ GATVIŲ DETALIOJO PLANO DALIES SPRENDINIUS TERITORIJŲ PLANAVIMO PROCESO INICIJAVIMO PAGRINDU
115. DĖL LEIDIMO KEISTI TERITORIJOS PRIE GELEŽINIO VILKO, LVOVO, ŽALGIRIO, UKMERGĖS, PARIBIO IR SALTONIŠKIŲ GATVIŲ DETALIOJO PLANO DALIES SPRENDINIUS TERITORIJŲ PLANAVIMO PROCESO INICIJAVIMO PAGRINDU (1 PRIEDAS)
116. DĖL LEIDIMO KEISTI TERITORIJOS PRIE GELEŽINIO VILKO, LVOVO, ŽALGIRIO, UKMERGĖS, PARIBIO IR SALTONIŠKIŲ GATVIŲ DETALIOJO PLANO DALIES SPRENDINIUS TERITORIJŲ PLANAVIMO PROCESO INICIJAVIMO PAGRINDU (2 PRIEDAS)
117. DĖL SKLYPO KUNIGIŠKIŲ G. 30 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO TVIRTINIMO
118. DĖL SKLYPO KUNIGIŠKIŲ G. 30 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO TVIRTINIMO (PRIEDAS)
119. DĖL SKLYPO GRIGAIČIŲ G. 13 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO TVIRTINIMO
120. DĖL SKLYPO GRIGAIČIŲ G. 13 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO TVIRTINIMO (PRIEDAS)
121. DĖL SAVIVALDYBĖS SOCIALINIO BŪSTO (DUOMENYS NESKELBTINI) IŠNUOMOJIMO Č.L.
122. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (KARELŲ G. 30 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
123. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (KARELŲ G. 30 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
124. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (BALSIŲ SODŲ 8-OJOJE G. 61E IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
125. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (BALSIŲ SODŲ 8-OJOJE G. 61E IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
126. DĖL ADRESŲ PASTATAMS IR ŽEMĖS SKLYPAMS (DARIAUS IR GIRĖNO G. 2 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
127. DĖL ADRESŲ PASTATAMS IR ŽEMĖS SKLYPAMS (DARIAUS IR GIRĖNO G. 2 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
128. DĖL SODININKŲ BENDRIJOS „ARONIJA“ TERITORIJOS DALIES, KURIOJE YRA ŽEMĖS SKLYPAS KELMIJOS SODŲ 49-OJOJE G. 2 (KADASTRO NR. 0101/0084:19), FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
129. DĖL PROJEKTO „DAUGIAAUKŠTĖS STOVĖJIMO AIKŠTELĖS ANTAKALNIO G. 57 ĮRENGIMAS KONCESIJOS BŪDU“ ĮGYVENDINIMO DARBO GRUPĖS SUDARYMO
130. DĖL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ, TEIKIANČIŲ ATSTOVAVIMO, KONSULTAVIMO IR TARPININKAVIMO PASLAUGAS VILNIAUS (KIRTIMŲ) ROMŲ TABORO GYVENTOJAMS, PROJEKTŲ KONKURSO VERTINIMO IR ATRANKOS KOMISIJOS SUDARYMO
131. DĖL PRITARIMO NAUJININKŲ KVARTALO FRAGMENTO ŠALIA BROLIŲ G. 16 PERSPEKTYVINIO ATNAUJINIMO (REVITALIZACIJOS) PLANUI
132. DĖL PRITARIMO NAUJININKŲ KVARTALO FRAGMENTO ŠALIA BROLIŲ G. 16 PERSPEKTYVINIO ATNAUJINIMO (REVITALIZACIJOS) PLANUI (PRIEDAS)
133. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL TARYBOS 2019-05-30 SPRENDIMO NR. 1-46 „DĖL VILNIAUS MIESTO JAUNIMO REIKALŲ TARYBOS SUDARYMO“ PAPILDYMO“
134. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (7.11) (VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO) TOLMINKIEMIO G. 11A, VILNIUJE, STATYBOS TP PARENGIMO, STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO GAVIMO IR STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS“
135. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (7.11) (VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO) TOLMINKIEMIO G. 11A, VILNIUJE, STATYBOS TP PARENGIMO, STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO GAVIMO IR STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS“ (PRIEDAS)
136. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (7.11) (VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO) PAJAUTOS G. 7, VILNIUJE, STATYBOS TP PARENGIMO, STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO GAVIMO IR STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS“
137. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (7.11) (VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO) PAJAUTOS G. 7, VILNIUJE, STATYBOS TP PARENGIMO, STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO GAVIMO IR STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS“ (PRIEDAS)
138. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „PROJEKTAS „VILNIAUS SIMONO STANEVIČIAUS PROGIMNAZIJOS (ADRESU S. STANEVIČIAUS G. 25, VILNIUS) VIDAUS REMONTO DARBAI“
139. DĖL UAB „VILNIAUS VYSTYMO KOMPANIJA“ ĮGALIOJIMO VYKDYTI VIEŠĄJĮ PIRKIMĄ „PROJEKTAS „VILNIAUS SIMONO STANEVIČIAUS PROGIMNAZIJOS (ADRESU S. STANEVIČIAUS G. 25, VILNIUS) VIDAUS REMONTO DARBAI“ (PRIEDAS)
140. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO PATARĖJŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ (MP-5 IR MP-6) TVIRTINIMO
141. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO PATARĖJŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ (MP-5 IR MP-6) TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
142. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO PATARĖJŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ (MP-5 IR MP-6) TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
143. DĖL BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „GERVELĖ“, VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „PAGRANDUKAS“ IR VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „MALŪNĖLIS“ DIREKTORIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO
144. DĖL BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „GERVELĖ“, VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „PAGRANDUKAS“ IR VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „MALŪNĖLIS“ DIREKTORIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
145. DĖL BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „GERVELĖ“, VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „PAGRANDUKAS“ IR VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „MALŪNĖLIS“ DIREKTORIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
146. DĖL BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „GERVELĖ“, VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „PAGRANDUKAS“ IR VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „MALŪNĖLIS“ DIREKTORIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
147. DĖL ŽEMĖS TVARKYMO IR ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS IR JO POSKYRIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO
148. DĖL ŽEMĖS TVARKYMO IR ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS IR JO POSKYRIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
149. DĖL ŽEMĖS TVARKYMO IR ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS IR JO POSKYRIŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
150. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2019-10-23 ĮSAKYMO NR. 40-441/19 „DĖL BENDROJO UGDYMO SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMO (BUS-17) TVIRTINIMO“ PAKEITIMO

PirmasAnkstesnysis123456...KitasPaskutinis