Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 90599 Rodyti po:
1. DĖL LICENCIJOS UAB „OREJ“ PATIKSLINIMO
2. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (GĖLŪNŲ G. 14 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
3. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (GĖLŪNŲ G. 14 IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
4. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS SU PASTATAIS (EGLINĖS SODŲ 5-OJOJE G. 23 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
5. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS SU PASTATAIS (EGLINĖS SODŲ 5-OJOJE G. 23 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
6. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (BIRUTĖS G. 56 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
7. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (BIRUTĖS G. 56 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
8. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (BIRUTĖS G. 56 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
9. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (BIRUTĖS G. 56 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
10. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (BIRUTĖS G. 56 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
11. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (DIDŽIOJOJE G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
12. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (DIDŽIOJOJE G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
13. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS DALINIO FINANSAVIMO SKYRIMO NAMAMS PRIJUNGTI PRIE NUOTEKŲ TINKLŲ DARBO GRUPĖS SUDARYMO IR JOS VEIKLOS REGLAMENTO TVIRTINIMO
14. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS DALINIO FINANSAVIMO SKYRIMO NAMAMS PRIJUNGTI PRIE NUOTEKŲ TINKLŲ DARBO GRUPĖS SUDARYMO IR JOS VEIKLOS REGLAMENTO TVIRTINIMO (PRIEDAS)
15. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2012-05-24 ĮSAKYMO NR. 30-1039 „DĖL GRAFIČIŲ PIEŠIMO VIETŲ NUSTATYMO“ PAKEITIMO
16. DĖL INDIVIDUALIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ MIKRORAJONO PRIE TURISTŲ GATVĖS DETALIOJO PLANO KEITIMO SKLYPE BALSIŲ G. 24 TVIRTINIMO
17. DĖL INDIVIDUALIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ MIKRORAJONO PRIE TURISTŲ GATVĖS DETALIOJO PLANO KEITIMO SKLYPE BALSIŲ G. 24 TVIRTINIMO (PRIEDAS)
18. DĖL ŽEMĖS SKLYPO (KADASTRO NR. 0101/0065:756) TARP GRIKIŲ IR A. MACKEVIČIAUS GATVIŲ FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
19. DĖL ADRESŲ PASTATAMS (IEVŲ G. 3A IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
20. DĖL ADRESŲ PASTATAMS (IEVŲ G. 3A IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
21. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS IR PASTATUI (DUNOJAUS G. 28 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
22. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS IR PASTATUI (DUNOJAUS G. 28 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
23. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 60 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
24. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 60 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
25. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 60 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
26. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 60 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
27. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (PYLIMO G. 60 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
28. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (J. STAUGAIČIO G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
29. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (J. STAUGAIČIO G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
30. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (J. STAUGAIČIO G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
31. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS IR BUTAMS PASTATUOSE (J. STAUGAIČIO G. 3 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
32. DĖL ŽEMĖS SKLYPO V. SIROKOMLĖS G. 15 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
33. DĖL ŽEMĖS SKLYPO PUŠŲ G. 25 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
34. DĖL ŽEMĖS SKLYPO KALVARIJŲ G. 23 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
35. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (IŠSKYRUS PSICHOLOGUS) ATESTACIJOS APELIACINĖS KOMISIJOS NUTARIMO TVIRTINIMO
36. DĖL ORGANIZUOJAMŲ EITYNIŲ IR SUSIRINKIMO
37. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO
38. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
39. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
40. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
41. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (4 PRIEDAS)
42. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (5 PRIEDAS)
43. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (6 PRIEDAS)
44. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (7 PRIEDAS)
45. DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2020 METŲ PROJEKTUI VYKDYTI SKIRTŲ LĖŠŲ PERVEDIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES FORMOS TVIRTINIMO (8 PRIEDAS)
46. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL SUTIKIMO PERIMTI SAVIVALDYBĖS NUOSAVYBĖN BUTĄ S. NĖRIES G. 15-18“
47. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI BĖGIMĄ
48. DĖL ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2019-01-07 ĮSAKYMO NR. 30-38/19 „DĖL UAB „SENAMIESČIO ŪKIS“ SKYRIMO DAUGIABUČIŲ NAMŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ADMINISTRATORE“ PAKEITIMO
49. DĖL MEDICININĖS IR PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO EKSTREMALIŲJŲ ĮVYKIŲ IR SITUACIJŲ METU ARBA VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE ĮVEDUS KARO PADĖTĮ NUKENTĖJUSIEMS GYVENTOJAMS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO
50. DĖL MEDICININĖS IR PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO EKSTREMALIŲJŲ ĮVYKIŲ IR SITUACIJŲ METU ARBA VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE ĮVEDUS KARO PADĖTĮ NUKENTĖJUSIEMS GYVENTOJAMS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO (2 PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis1234...KitasPaskutinis