Dar vienas vardinis suolelis Bernardinų sode primena svarbią misiją

Vilnius kviečia dovanoti kitiems ar pasidovanoti sau ypatingą vardinį suolelį sostinės viešose erdvėse – tai gali būti puiki klasės dovana mokyklos baigimo proga, staigmena susituokusiems, padėka ar palinkėjimas Vilniui, kaip tai padarė advokatų kontora Derkintytė, Kepenis, Kivylius ir partneriai AVERUS.  

Vilniaus Bernardinų sode, greta pagrindinio tako stovintis suolelis ne tik kviečia prisėsti atsikvėpti, bet ir papuoštas jautria padėka: „Dėkojame miestui, kuris padeda mums augti“.

Vardinis suolelis yra simbolinis ženklas, tačiau jis turi kilnią misiją – už vardinę lentelę paaukoti 600 Eur atiteko socialinės rizikos šeimose augančių vaikų ugdymui.

Tikimasi, kad fantazijos – ką užrašyti ant vardinių lentelių, vilniečiai turės ir toliau, o fondas socialinės rizikos šeimų vaikų ugdymui tik augs. 

Sumokėjusiems 500–1 000 eurų suolelis papuošiamas specialia vardine lentele ir vardiniu jis tampa vieneriems metams, paskyrus kiek daugiau – 1 000–5 000 eurų – dešimčiai metų, o už 5 000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų. 

Norintys įsigyti vardinį suolelį ir aukoti lėšas vaikams daugiau informacijos gali rasti čia: https://vilnius.lt/lt/vardiniai-suoleliai/