Vilniaus administracijos direktorius P. Poderskis karjerą tęs privačiame versle

Karjeros kryptį keičiantis Vilniaus miesto administracijos direktorius Povilas Poderskis savivaldybėje dirbs iki kovo pradžios – karjerą tęs aukščiausiose pozicijose versle. Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus teigimu, tai dar vienas įrodymas, kad sostinė tampa talentų kalve, o efektyvumu baigia pavyti verslą.

„Povilo įdirbis skaitmenizuojant, užvedant ir motyvuojant savivaldybę veikti ne biurokratiškai yra išskirtinis. Manau, šeimininkišką, modernią ir greitą ranką pajuto visi vilniečiai. Tai neliko nepastebėta ir verslo, medžiojančio gabius vadovus. Džiaugiuosi, kad Vilnius ugdo talentus“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Pasak mero, procesai administracijoje sustyguoti, administracijos direktoriaus pavaduotojai gerai išmano savo sritis, todėl naujo Administracijos vadovo bus ieškoma kruopščiai, be skubos.

„Per visus tuos metus dirbant savivaldybės komandoje – iš pradžių kaip mero patarėjui, o vėliau kaip administracijos direktoriui, pavyko nuveikti išties daug. Ne man pačiam vertinti savo darbus, visada žinau, kad juos geriausiai įvertina vilniečiai, tai tą jiems ir paliksiu daryti. Dėkoju Remigijui už pasitikėjimą visus tuos metus ir žinau, kad miestas lieka gerose rankose, o darbų tęstinumas bus užtikrintas“, – teigia Povilas Poderskis.

Direktoriaus pasitraukimą dar turės patvirtinti miesto taryba.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]