Vardinis suolelis – originali dovana ir galimybė padėti vaikams

Vilnius kviečia dovanoti kitiems ar pasidovanoti sau ypatingą vardinį suolelį sostinės viešose erdvėse – tai gali būti puiki klasės dovana mokyklos baigimo proga, staigmena susituokusiems ar žavus įsimintinas linkėjimas ant suoliuko vardinės lentelės.

Įsigiję vardinių suolelių sostinėje, geradariai jau paaukojo per 3700 Eur. Visos gautos lėšos skiriamos kilniam tikslui – socialinės rizikos šeimose augančių vaikų neformaliajam ugdymui.

Projektas „Vardiniai suoleliai“ išskirtinis tuo, kad vardinė staigmena sau ar artimam žmogui pradžiugina ir paremia vaikus iš sunkiai besiverčiančių šeimų, prisideda prie jų tobulėjimo ir mokymosi.

Sumokėjusiems 500–1 000 eurų suolelis papuošiamas specialia vardine lentele ir vardiniu jis tampa vieneriems metams, paskyrus kiek daugiau – 1 000–5 000 eurų – dešimčiai metų, o už 5 000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų.

Šiuo metu mieste galima rasti suolelių, ant kurių užrašyta: „Mano mamai Danutei, kad Lietuvoje visada turėtum tau skirtą vietą“, „Mūsų dienos kaip šventė“ ir kitas.

Norintys įsigyti vardinį suolelį ir aukoti lėšas vaikams daugiau informacijos gali rasti čia: https://vilnius.lt/lt/vardiniai-suoleliai/

 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt