Kviečiame dalyvauti diskusijose dėl Šiaurinės gatvės

Sparčiai besivystant Vilniaus miesto šiaurinės dalies rajonams dėl eismo spūsčių gyventojai patirs nepatogumų. Sostinei reikia gatvės, kuri užtikrintų sklandesnį eismą šioje miesto dalyje. Tam buvo suprojektuota Šiaurinė gatvė, kuri jungs Vakarinį aplinkkelį, Justiniškių, Žemynos gatves, Laisvės pr., Ukmergės ir Fabijoniškių gatves. 

Kviečiame gyventojus, bendruomenes, verslo atstovus, nevyriausybines organizacijas susitikti ir dalyvauti Šiaurinės gatvės projekto pristatyme-diskusijoje. Susitikimo metu bus pristatyta, kaip projektas pasikeitė atsižvelgus į ankstesniuose susitikimuose išsakytus poreikius, pasiūlymus bei pastebėjimus. Taip pat vyks diskusijos prie atskirų stalų šiomis temomis:  

  • urbanistiniai sprendiniai;
  • želdynai;
  • tarša ir triukšmas;
  • eismo organizavimas, automobilių stovėjimo vietos ir saugumas;
  • viešasis transportas, darnus judumas, pėsčiųjų ir dviračių takai;
  • gatvės techniniai sprendiniai.

Diskusijas moderuos atitinkamų sričių Vilniaus miesto savivaldybės, JUDU ir „Vilniaus plano“  specialistai.

Šiaurinės gatvės schema

Susitikime bus kalbama apie Šiaurinės gatvės projekto pirmąjį etapą, kuris apima atkarpą nuo Vakarinio aplinkkelio iki S. Stanevičiaus g.

Registracija jau užpildyta. Nespėję prisiregistruoti susitikimą galės stebėti tiesioginės transliacijos būdu. Nuoroda https://youtu.be/LaN6zVp8Nmc

Susitikimas vyks sausio 5 d. 17 val. 30 min. Vilniaus miesto savivaldybėje, Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Tai nėra paskutinis gyventojų susitikimas dėl Šiaurinės gatvės projekto. Šiaurinės gatvės projekto viešoji konsultacija vyks sausio pabaigoje. Apie ją bus skelbiama Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje. Šiame susitikime gyventojai taip pat bus kviečiami išsakyti savo nuomonę dėl pateiktų projektinių pasiūlymų.