Jaunuosius talentus Vilnius kviečia nominuoti „Mažojo Šv. Kristoforo“ apdovanojimui

700-ąjį gimtadienį švenčiantis Vilnius tradiciškai skelbia „Mažojo Šv. Kristoforo“ žymens laureatų rinkimus. 11 išrinktų moksleivių bus pagerbti už puikius pasiekimus bei Vilniaus vardo garsinimą kultūros ir meno, mokslo, sporto ir pilietiškumo srityse. Nominantų laukiama iki vasario 23-iosios (įskaitytinai). Ateities Vilnių kuriantį talentingą ir veržlų jaunimą sostinė apdovanos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

„Pamatus ateities laimėjimams klojame jau mokyklos suole – tada, kai palaikymas ir įkvėpimas yra ypač reikalingi. Todėl kviečiu apsidairyti aplink ir renkantis potencialius laureatus verčiau matyti daugiau nei mažiau. Vertinkime, siūlykime ir didžiuokimės. Tegu jaunieji Vilniaus kūrėjai jaučia, kad jie – mūsų ateities ambasadoriai“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Kviečiame nominuoti moksleivius

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Siūlyti verčiausius gauti „Mažojo Šv. Kristoforo“ apdovanojimą  gali mokytojai, treneriai, tėvai ir kiekvienas aktyvus vilnietis. Tam reikia užpildyti anketą. Kovo 11-ąją laureatai bus pagerbti iškilmingoje ceremonijoje.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt