Įteikta dar 30 gido įrangos rinkinių pamokoms mieste

Kovo mėnesį 30 aktyviausių projekto „Vilnius yra mokykla“ mokyklų atsiėmė gido įrangos rinkinius, kurie padeda pamokas atvirose erdvėse vesti patogiai ir kokybiškai. Šiandien Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas įteikė dar 30 rinkinių aktyviai projekte dalyvaujančioms mokykloms. Ilgainiui šią įrangą gaus visos savivaldybės pavaldumo mokyklos.

„Projektas „Vilnius yra mokykla“ įgauna vis didesnį pagreitį – prie jo jungiasi vis daugiau mokyklų ir įstaigų. Su šiomis, šiandien įteikiamomis, jau beveik pusė Vilniaus mokyklų turi gido įrangas ir tikiuosi, kad jos padės pamokas už mokyklos ribų paversti dar patogesnėmis ir įdomesnėmis. Kai oras toks geras, labai linkiu spėti jomis pasinaudoti dar šiomis savaitėmis “, – sakė Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Vilniaus miesto mokytojai vis aktyviau naudojasi www.vilniusyramokykla.lt platformoje įkeltomis pamokomis, siūlo savo pamokas, o prie projekto aktyviai jungiasi organizacijos ir verslai, taip pat siūlydami savo erdves bei sukurtas pamokas.

„Šiuo metu prie platformos jau yra prisijungę daugiau nei 2200 mokytojų ir turime daugiau nei 150 unikalių pamokų. Dalis jų jau vestos jau daugiau nei 10 kartų. Sulaukus vasaros kviečiame mokytojus neatidėlioti ir išbandyti pamokas už mokyklos ribų. Tuo labiau, kad naudotis platforma tikrai paprasta“, – sako projekto vadovė Snieguolė Kavoliūnienė.

 

Sauliaus Žiūros nuotr.

Gido įranga, kaip ir visas tarptautiniame merų iššūkyje laimėjęs projektas, finansuojama buvusio Niujorko mero Michaelo Bloombergo fondo „Bloomberg Philanthropies“.

Projektą įgyvendina „Edu Vilnius“.

Sauliaus Žiūros nuotr.