Visos Vilniaus miesto mokyklos jau gali džiaugtis gido įrangos rinkiniais

Sauliaus Žiūros nuotr.

Iki šiol jau 60 aktyviausių projekto „Vilnius yra mokykla“ mokyklų atsiėmė gido įrangos rinkinius, kurie padeda pamokas atvirose erdvėse vesti patogiai ir kokybiškai. Šiandien Vilniaus miesto vicemerė Donalda Meiželytė įteikė šiuos rinkinius ir visoms likusioms Vilniaus miesto mokykloms.

,,Kaip ten begalvotum, visas gyvenimas yra ištisa nesibaigianti pamoka, mokomės vieni iš kitų, mokomės iš aplinkos, kiekvienas žmogus, objektas ar gamtos kampelis yra mokomoji medžiaga. Man ypatingai smagu, kad projektas ,,Vilnius yra mokykla“ plečiasi į vis didesnes pažinimo erdves. Šį kartą be galo malonu įteikti gidų įrangos komplektus, skirtus pamokų vedimui, nes dar niekada nebuvo jų įteikta tiek daug vienu metu. Linkiu jums įdomių ir neužmirštamų pamokų mieste. Mokytojai, naudokitės gidų įranga drąsiai, tai nepamainoma priemonė, tausojanti jūsų balsą ir išlaikanti mokinių dėmesį. Tyrinėkite pasaulį maloniai ir su įkvėpimu“, – sakė Donalda Meiželytė.

Šiuo metu prie projekto platformos www.vilniusyramokykla.lt jau yra prisijungę daugiau nei 2 300 sostinės mokytojų, daugiau nei 70 įmonių ir įkelta daugiau nei 200 unikalių pamokų.

„Džiaugiamės, kad mokytojai ne tik aktyviai jungiasi pasmalsauti, bet ir naudojasi platformoje patalpintomis pamokomis. Matome, kad įvairių pamokų medžiaga atsisiųsta beveik 20 000 kartų, o pamokose įmonėse jau sudalyvavo beveik 2 100 mokinių. Jaučiasi, jog projektas įsibėgėjo, tikriausiai ir mokytojai drąsiau jaučiasi išbandę, rekomenduoja kolegoms. Šią savaitę startuojame ir su specialiais mokymais, po kurių, tikimės, išeiti už mokyklos ribų taps dar paprasčiau“, – sako projekto „Vilnius yra mokykla“ vadovė Snieguolė Kavoliūnienė.

Gido įranga mokykloms

Sauliaus Žiūros nuotr.

Gido įranga, kaip ir visas tarptautiniame merų iššūkyje laimėjęs projektas, finansuojama buvusio Niujorko mero Michaelo Bloombergo fondo „Bloomberg Philanthropies“.

Projektą įgyvendina „Edu Vilnius“.