Artėjant 2025–2026 m. šildymo sezono pabaigai, Vilniaus gyventojai vis dar gali pateikti prašymus būsto šildymo kompensacijai gauti.
Atkreipiame dėmesį, kad prašymus pateikus iki balandžio 30 dienos, gyventojai galės susigrąžinti kompensaciją nuo šildymo sezono pradžios. Kreipiantis nuo gegužės 1 dienos, kompensacija gali būti grąžinama tik už du praėjusius mėnesius, t. y. nuo kovo ar balandžio mėnesio.
Informaciją apie kompensacijos skyrimo sąlygas, preliminarų jos dydį bei reikalingus dokumentus rasite čia.
Prašymą kompensacijai gauti pateikti galima:
- užpildyti sistemoje SPIS;
- užpildytą ir saugiu el. parašu pasirašytą kompensacijų paslaugos apraše nurodytą prašymo formą atsiųsti el. paštu sis@vilnius.lt arba pateikti naudojantis E. pristatymo sistema adresu https://epristatymas.lt/;
- telefonu +370 700 35545 (garsinio vedlio pagalba, kreipiantis ne pirmą kartą);
- užpildytą prašymą atsiųsti paštu adresu Konstitucijos pr. 3, LT-09308 Vilnius;
- atvykus į Savivaldybės klientų aptarnavimo centrą Konstitucijos pr. 3 (I a.), iš anksto užsiregistravus atvykimui.
Daugiau informacijos galima rasti čia arba susisiekus pasikonsultuoti su Socialinių išmokų skyriaus specialistais tiesioginio pokalbio metu https://sis.vilnius.lt; el. p. sis@vilnius.lt ir tel. +370 700 35545.