Mielieji vilniečiai,
Velykos - tai prisikėlimo ir atgaivos šventė. Tegu ši diena visiems būna tarsi dovana, atnešanti patį tikriausią atgimimo džiaugsmą Jums ir Jūsų artimiesiems, naujas ateities viltis. Telydi santarvė Jūsų šeimas, jaukumas - Jūsų namus, o sėkmė - darbus. Tesaugo Jus žemai skraidantys Vilniaus angelai. Šypsokimės ir nepamirškime svajonių!
Vilniaus meras Artūras Zuokas