Rytoj, balandžio 16 d., 18 val. Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31 ) vyks 1-osios demokratiškai visų miestiečių išrinktos Vilniaus miesto tarybos 25-mečio paminėjimas.
Mintimis apie 1-osios Tarybos veiklą pasidalins jos pirmininkas dr. Arūnas Grumadas, istorinę - iliustracinę apžvalgą pateiks tarybos Miesto aplinkos humanizavimo ir eismo saugumo komisijos pirmininkas doc. dr. Kazys Algirdas Kaminskas, apie nuveiktus darbus kalbės 1-osios tarybos deputatų klubo „Sostinė“ pirmininkas Valentinas Šapalas.
Sveikinimo žodį tars dabartinis Vilniaus meras Artūras Zuokas ir išrinktasis meras dr. Remigijus Šimašius.
Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt