Tikriausiai daugelis vilniečių matė įvairiose miesto vietose kamuoliu žaidžiančius profesionalius futbolininkus. Treniruočių vietą sportininkai nusprendė pakeisti ne šiaip sau - „Žalgirio“ futbolininkai filmavosi Vilnių reprezentuojančiame reklaminiame filmuke „Vilnius - Žaliai Baltas miestas".
Šiuo nekomerciniu projektu kūrybinė grupė INDIVA pristato mūsų sostinę visai kitokiu rakursu nei įprasta - per futbolą.
„Žalgirio“ žaidėjai savo sugebėjimus valdyti kamuolį demonstravo gražiausiose Vilniaus vietose - nuo Baltojo tilto iki Rotušės aikštės.
Šiuo projektu siekiama sujungti miesto ir futbolo grožį, įtraukiant ne tik profesionalius futbolininkus, bet ir Vilniaus gyventojus, miesto svečius.
Vaizdo klipo filmavime jau dalyvavo Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir visa klubo „Žalgiris“ komanda, išskyrus puolėją Darvydą Šerną. Jį galima bus išvysti finaliniame projekto filmavime.
Norintieji atiduoti dalelę savo meilės Vilniui ir futbolui, taip pat padėti šiam projektui tapti išties ypatingu, laukiami finaliniame filmavime š. m. rugsėjo 3 dieną 22 valandą LFF stadione (Stadiono g. 2).
https://www.youtube.com/watch?v=JVwu_Jd7oxU
https://www.youtube.com/watch?v=P9saBG8uqwI
Viešųjų ryšių skyrius vrt@vilnius.lt